Usługi dla obcokrajowców

Oferujemy szereg usług dla obcokrajowców, pozwalających im na szybkie i bezproblemowe podjęcie działalności gospodarczej w Polsce. Ograniczamy udział przedsiębiorców oraz wszelkie formalności do minimum tak, aby wyeliminować konieczność ich przyjazdu do Polski lub ograniczyć ją do jednego spotkania.

Nawiązując współpracę z naszą firmą obcokrajowiec zyskuje pełne wsparcie, wszystkim w jego imieniu zajmują się nasi pracownicy. Nie musi on orientować się w obowiązujących przepisach i procedurach ponieważ wyjaśniamy wszystkie niezrozumiałe kwestie oraz doradzamy najbardziej opłacalne rozwiązania.

Oferujemy obsługę w wielu językach, między innymi w języku angielskim, rosyjskim i ukraińskim.

Oferta usług dla obcokrajowców:

1. Rejestrację spółki przez Internet, z dowolnego miejsca – nie ma konieczności przyjazdu do Polski. Przygotowujemy wszystkie dokumenty, wyjaśniamy jak przeprowadzić procedurę instruujemy “na odległość” jakie czynności należy podjąć w celu rejestracji. Oferujemy również tradycyjną rejestrację, w ramach której nasi pracownicy sporządzą i złożą w imieniu przedsiębiorcy wszystkie wymagane wnioski.

Koszt rejestracji spółki z o.o.: 1500 zł

2. Wirtualne biuro – obcokrajowcy mają możliwość zarejestrowania spółki pod adresem naszej firmy. W ramach obsługi zajmujemy się między innymi prowadzeniem sekretariatu, odbieraniem i przesyłaniem na wskazany adres korespondencji.

Koszt wynajmu wirtualnego biura: zależy od pakietu

3. Obsługa księgowa firmy – zajmujemy się obsługą firm obcokrajowców w zakresie księgowości, zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami. Sporządzamy i składamy zeznania i deklaracje podatkowe, prowadzimy ewidencję księgową. Wszystkie usługi świadczymy przez Internet.

Koszt obsługi księgowej: zależy od pakietu

4. Pozyskanie pozwolenia na pracę – dokument ten jest niezbędny w sytuacji, kiedy obcokrajowiec chce rozpocząć legalną pracę w Polsce. O jego uzyskanie może się ubiegać jedynie przedsiębiorca, który chce w swojej firmie zatrudnić obcokrajowca. Zakres naszych działań w tej kwestii obejmuje sporządzenie dokumentacji, wypełnianie niezbędnych wniosków, jak również reprezentację przedsiębiorcy przed Urzędem ds. Cudzoziemców.

5. Pozyskanie Karty Polaka – dokument ten daje cudzoziemcom możliwość korzystania z licznych uprawnień ułatwiających funkcjonowanie na terenie Polski. Daje ona bowiem możliwość prowadzenia własnej firmy w Polsce, korzystania z bezpłatnej nauki, uzyskania darmowej długoterminowej wizy pobytowej, jak również korzystania z opieki zdrowotnej. Nasza usługa obejmuje sporządzenie niezbędnej dokumentacji oraz wniosków, które następnie złożymy w odpowiednim urzędzie.

Call Now Button