SPÓŁKI Z O.O. STAŻOWE

OFERUJEMY STAŻOWE SPÓŁKI Z O.O

Przedsiębiorcy coraz częściej szukają rozwiązań pozwalającym im na pełną optymalizację kosztów, a przy tym uzyskanie jak największych korzyści. Czy to możliwe? Tak, dzięki stażowym spółkom. Czym są stażowe spółki z o.o.?

Jak funkcjonują stażowe spółki z o.o. i jakie wiążą się z nimi korzyści?

Spółka stażowa to krótko mówiąc spółka z określonym stażem, który wyliczany jest od momentu zarejestrowania spółki w KRS. Coraz częściej nabywcy takowych spółek szukają tych z dłuższym stażem, ponieważ pozwala to skorzystanie z wielu korzyści. Jakich?

Spółki z o.o. stażowe – korzyści z nabycia spółki:
1. Jeżeli chcesz pozyskać kredyt, to spółka zarejestrowana na rynku wcześniej brzmi bardziej wiarygodnie i bank będzie bardziej przychylny na udzielenie Ci kredytu.

2. Marzysz o pozyskaniu dotacji? Zdecyduj się na spółkę stażową, ponieważ ma większe szanse na dofinansowanie dzięki temu, że nie jest to dopiero założona spółka. Wzbudza większe zaufanie w gronie Komisji, co zwiększa Twoje szanse na pozyskanie dodatkowych środków.

3. Spółki stażowe dzięki temu, że zostały zarejestrowane wcześniej np. w 2014 czy też 2013 roku są bardziej autentyczne w oczach kontrahentów.

Chcesz pozyskać stażową spółkę z o.o. ? Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę. Ułatw sobie założenie firmy razem z naszymi ekspertami oraz ciesz się z realizacji zamierzonych celów. Zapraszamy do kontaktu oraz podjęcia współpracy.