Jak zmienić nazwę firmy?

Istnieje kilka zasad, o których warto pamiętać. Najważniejsze z nich to:

  • Zaplanuj zmianę: wprowadzenie nowej nazwy, to naprawdę długi proces, dlatego zadbaj o to, aby Twoja firma na tym nie ucierpiała i wybierz okres, który jest najsłabszy z punktu widzenia finansowego, aby nie stracić dotychczasowych Klientów.
  • Stwórz lepszą nazwę: sprecyzuj nazwę i sprawdź, czy tworząc ją nie powielasz tych samych błędów.
  • Wybierz kanały komunikacyjne: postaraj się o to, aby Klienci byli na to przygotowani. Stwórz spójny przekaz i wytłumacz powód.
  • Przygotuj harmonogram i szczegółowy plan zmian: postaraj się wskazać wszystkie obszary zmian, począwszy od strony internetowej, przez logo, pozycjonowanie, banery itp. Warto zrobić zestawienie rzeczy, które wymagają zmiany z wypisaniem potrzebnych narzędzi do tego, aby zrealizować swoje założenie.

Wcześniejsze przygotowanie planu oraz konsekwentna realizacja to z pewnością klucz do sukcesu. Jeśli jednak wiemy, że nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z tym zadaniem, warto skorzystać z pomocy firmy zewnętrznej, która posiada szereg specjalistów i dzięki temu, może zapewnić nam kompleksową obsługę, począwszy od identyfikacji wizualnej, przez reklamę internetową, skończywszy na informacji prasowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button
Teraz pakiet REJESTRACJA SPÓŁKI Z O.O. + KWALIFIKOWANY PODPIS ELEKTRONICZNY tylko 999 PLN