Inne usługi

Jako kancelaria działamy na rynku od wielu lat i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że prowadzenie własnej firmy niesie za sobą sporo obowiązków. W związku z tym, dla naszych Klientów przygotowaliśmy usługi dodatkowe, które pomogą ich firmom. Dajemy Państwu gwarancję kompleksowej oraz w pełni profesjonalnej obsługi. Wiemy jak ważne dla przedsiębiorców jest powierzenie ekspertom obowiązków związanych z prowadzeniem księgowości, zagadnieniami prawnymi oraz sprawami administracyjnymi. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielkiego zaufania potrzeba, aby bez obaw móc powierzyć firmowe sprawy, firmie zewnętrznej. Nam mogą Państwo zaufać! Potwierdzeniem tego, iż jesteśmy ekspertami godnymi zaufania jest bardzo szerokie grono zadowolonych Klientów, którzy skorzystali z naszych usług.

Swoim Klientom oferujemy:

– rejestrację spółek z o.o. oraz spółek komandytowych,
– sprzedaż gotowych spółek,
– kompleksowe usługi ksiegowe,
– prowadzenie Wirtualnego Biura,
– aktualizację danych firmy w KRS,
– doradztwo oraz usługi prawne.

Krótki opis naszych usług:

  • Rejestracja spółek z o.o. oraz spółek komandytowych – po szczegółowe informacje odsyłam na jedną z naszych podstron, która w całości jest poświęcona temu zagadnieniu. Zapraszam Państwa do przeczytania informacji znajdujących się TUTAJ.
  • Sprzedaż gotowych spółek – to kolejne zagadnienie, któremu postanowiliśmy poświęcić odrębną podstronę, gdyż jest to bardzo dobry sposób na rozpoczęcie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Zachęcam do zapoznania się z informacjami zawartymi TUTAJ.
  • Kompleksowe usługi księgowe – nasi eksperci wyręczą Państwa w zadaniu związanym z prowadzeniem firmowej księgowości, pozwalając, aby skupili się Państwo na realizacji priorytetów obranych początkowo przez firmę. Zajmujemy się nie tylko prowadzeniem firmowej księgowości, ale również udzielaniem różnego rodzaju porad związanych z księgowością i podatkami. Korzystając z naszej oferty, mają Państwo gwarancję, iż obowiązek ten wykonujemy na najwyższym poziomie, nie narażając firmy na nieprawidłowości.
  • Prowadzenie Wirtualnego Biura – to rozwiązanie pozwala zapewnić Państwa firmie prestiż oraz wiarygodność w oczach Klientów. W ramach tej usługi udostępniamy Państwu prestiżową lokalizację, która może być wykorzystywana jako adres firmy. Wraz z wyborem Wirtualnego Biura decydują się Państwo na w pełni profesjonalną i doświadczoną obsługę. Osoby pracujące w naszych Wirtualnych Biurach zajmują się udostępnianiem sal konferencyjnych, obsługą korespondencji wraz z jej skanowaniem, a następnie wysyłaniem na wskazany w umowie adres e-mail, obsługą telefonu firmowego, sortowaniem przychodzącej korespondencji, umawianiem spotkań biznesowych, prowadzeniem oraz kompletowaniem dokumentacji firmowej. Prócz tego korzystając z naszego Wirtualnego biura, mają Państwo możliwość zredukowania do całkowitego minimum kosztów związanych z wynajmem powierzchni lokalu.
  • Aktualizacja danych firmy w KRS – jest to obowiązek zarówno każdego przedsiębiorcy, który dokonał zakupu gotowej spółki, jak i przedsiębiorcy, w którego firmie zaszła jakaś zmiana (np. zmiana adresu, nazwy, rachunku bankowego, miejsca przechowywania dokumentacji, liczby zatrudnionych czy wartości kapitału). Każda z tych zmian musi koniecznie zostać zgłoszona do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS). Można to uczynić poprzez złożenie odpowiednio wypełnionego formularzu NIP-8 bezpośrednio do właściwego Urzędu Skarbowego.
  • Doradztwo oraz usługi prawne – każdy przedsiębiorca, prowadzący działalność gospodarczą, niejednokrotnie spotyka się z różnego rodzaju zagadnieniami prawnymi, jak również koniecznością znajomości przepisów oraz regulacji prawnych. W związku z tym najlepszą opcją jest skontaktowanie się z naszym doradcą prawnym. Od wielu lat działamy w swojej branży, co pozwala nam na udzielanie trafnych oraz przydatnych porad prawnych. Prócz porad służymy także pomocą w sporządzaniu dokumentów prawnych.

Jesteśmy firmą godną zaufania!

Zechcą się Państwo o tym przekonać? 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button