GOTOWE SPÓŁKI

SPRZEDAŻ GOTOWYCH SPÓŁEK

Bardzo popularne ostatnio są firmy, które sprzedają gotowe spółki. Jest to duże ułatwienie dla przedsiębiorców chcących założyć własną działalność gospodarczą. Jeśli nie wiesz od czego zacząć lub nawet nie masz czasu bądź siły, żeby uporać się z biurokracją związaną z zakładaniem spółki, polecam Ci zakup gotowej spółki. Spółki tworzone są przez grupę ekspertów, posiadających wiedzę i doświadczenie w temacie spółek. Spółki te są czyste od obciążeń, nie posiadają aktywów ani pracowników.

Pojęcie gotowej spółki

Spółka ta posiada wszelkie numery identyfikacyjne. Spełnia wszystkie kryteria, które pozwalają prowadzić działalność gospodarczą. Spółki te zazwyczaj występują w czystej postaci. Jest tutaj mowa o tym, że nie prowadziła ona nigdy wcześniej działalności gospodarczej. Pełne bezpieczeństwo dla inwestorów. W umowie jest zawarta informacja o braku zobowiązań spółki wobec US i ZUS-u oraz pozostałych podmiotów.

 Gotowe spółki są w pełni ukształtowanymi podmiotami prawnymi, które posiadają:

  • kapitał zakładowy
  • umowę spółki, której treść może ulec zmianie na prośbę Klienta
  • Numer KRS
  • Numer REGON
  • Pełną rejestrację dla podatków CIT i VAT / VAT-EU

Gotową spółkę możesz nabyć w czasie od 1 do 2 dni roboczych. Jest to bardzo krótki czas w porównaniu do całego procesu rejestracji, załatwień w urzędach. Przedsiębiorca, aby rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej musi dopasować wszelkie dane do swoich potrzeb i wymagań. Zmiany te dotyczą nazwy spółki, rodzaju PKD, adresu siedziby spółki, reprezentacji, prawa i obowiązków wspólników.

Zmiany dokonuje się w KRS. Maksymalny czas, po którym przedsiębiorca będzie mógł zacząć prowadzenie działalności to ok. 2 tygodnie.

GOTOWE SPÓŁKI TO KROK W STRONĘ BEZPIECZNEJ PRZYSZŁOŚCI