GOTOWE SPÓŁKI ZE ZDOLNOŚCIĄ KREDYTOWĄ

ZDOLNOŚĆ KREDYTOWA SPÓŁKI

Chcesz założyć działalność pomijając cały długotrwały proces rejestracji? Chcesz starać się o kredyt na działalność, jednak obawiasz się, że ze względu na brak stażu i doświadczenie może się to nie udać? Najlepszym rozwiązaniem jest w takiej sytuacji zakup gotowej, stażowej spółki.  

Gotowe spółki czyli takie spółki, które są już w pełni przygotowane do prowadzenia działalności gospodarczej. Są to podmioty posiadające wszelkie potrzebne dokumenty oraz numery (NIP, REGON, KRS), które zostały zarejestrowane po to aby po ich zakupie przedsiębiorcy mogli szybko wprowadzić na rynek swoją ofertę.

 

Gotowe spółki ze zdolnością kredytową.gotowe spółki

Dla osób starających się o kredyt dla firmy kluczową rolę odgrywa data jej zarejestrowania, czyli staż. Oczywiście instytucje finansowe decydują o przyznanie kredytu biorąc pod uwagę ściśle określone kryteria, jednak staż jest bardzo istotną kwestią ponieważ stanowi swoistego rodzaju dowód stabilności finansowej firmy oraz doświadczenia jej właścicieli.
Staż wzbudza zaufanie nie tylko w oczach instytucji finansowych ale również potencjalnych partnerów biznesowych i Unii Europejskiej, zapewniając większe szanse na pozyskanie dotacji unijnej Znacznie lepiej odbierana przez kontrahentów jest firma, która posiada prestiż wynikający z jej, chociażby kilkumiesięcznej. Podobnie klienci, chętniej decydują się na skorzystanie
z usług doświadczonej firmy.

W ofercie naszej formy znajdą Państwo szeroki wybór spółek stażowych, posiadających kilkumiesięczny, a nawet kilkuletni staż.
Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta w  celu pozyskania pełnej oferty i bardziej szczegółowych informacji dotyczących spółek stażowych.


Rejestracja Firm – zdecyduj się na pomoc specjalistów prawnych!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego biura w zakresie założenia oraz prowadzenia firmy. Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie założenia firmy w S24 oraz PRS, a także JDG w CEIDG.

Oferta:

i wiele innych usług!

 

zakladanie-spolek-pomoc-kontakt