AKTUALIZUJ DANE KRS!

PROJEKT USTAWY KRS!

Powstał nowy projekt ustawy nowelizacji dotyczącej KRS, którego celem jest poprawa wiarygodności Krajowego Rejestru Sądowego oraz zwiększenie bezpieczeństwa obrotu gospodarczego. Na czym polegać ma nowelizacja? Głównie na tym, że ma ona sprawić, że KRS będzie odzwierciedlał rzeczywiste i aktualne informacje o podmiotach gospodarczych.

Wykluczone z KRS mają być podmioty, które nie składają sprawozdań finansowych, nie dokonują aktualizacji wpisów do KRS oraz nie posiadają majątku.

Nowelizacja Ustawy o KRS zawierać będzie usunięcie nieaktualnych podmiotów gospodarczych, odciążenie sądów gospodarczych, ułatwienie przedsiębiorcom między innymi likwidacji działalności, wprowadzenie obowiązku składania e-deklaracji oraz wprowadzenie nowych technologii na drodze komunikacji przedsiębiorców z sądem rejestrowym.

Jakie dokładnie zmiany zostaną wprowadzone zapewne dowiemy się niebawem.

Jeżeli jednak nie chcesz, aby Twoja firma została wykreślona z Krajowego Rejestru Sądowego, to zapraszam do współpracy z naszą firmą, która pozwoli Ci zaktualizować dane, co uchroni Cię przez usunięciem z KRS.

Gotowa spółka – sprawdź dlaczego jest lepszym rozwiązaniem na założenie działalności!

NIE DAJ SIĘ WYELIMINOWAĆ Z GRY O SUKCES → AKTUALIZUJ DANE !