ROCZNA SPÓŁKA

STAŻ POMAGA OSIĄGNĄĆ SUKCES!

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest bardzo atrakcyjną formą prowadzenia firmy. To forma prawna przedsiębiorstwa założonego przez jedną lub więcej osób, które zwane są wspólnikami. Odpowiadają oni za zobowiązania w sposób ograniczony.

Otwieranie własnego biznesu może okazać się szczególnie trudne, kiedy wybieramy samodzielne zakładanie spółek od podstaw. Powinniśmy się w takim wypadku uzbroić w cierpliwość, ponieważ trwać to może ponad miesiąc. Dodatkowo wszystkie formalności i sprawy urzędowe spadają na głowę początkującego przedsiębiorcy. Jeżeli więc zależy Ci na czasie oraz uniknięciu zbędnych kłopotów, warto kupić gotową już spółkę, która założona została przez specjalistę. W tym wypadku trzeba zastanowić się, czy korzystnym jest wybranie spółki stażowej.

12 miesięczna spółka, to gotowa spółka, która jest przygotowana w pełni do prowadzenia firmy. Posiada niezbędne dokumenty, NIP, REGON oraz KRS. Obowiązkiem nabywcy takiej spółki jest dokonanie aktualizacji danych.

Dlaczego spółka roczna?
Staż spółki sprawia, że spółka wzbudza zaufanie wśród podmiotów zewnętrznych takich jak Klienci, kontrahenci czy też kredytodawcy. Przedsiębiorca zwiększa swoje szanse na pozyskanie kredytu lub dofinansowania unijnego.

Poznaj naszą ofertę dotyczącą rocznych spółek.

Gotowa spółka – poznaj czym jest!