Usługi dla obcokrajowców

Oferujemy szereg usług dla obcokrajowców, pozwalających im na szybkie i bezproblemowe podjęcie działalności gospodarczej w Polsce. Ograniczamy udział przedsiębiorców oraz wszelkie formalności do minimum tak aby wyeliminować konieczność ich przyjazdu do Polski lub ograniczyć ją do jednego spotkania.

Nawiązując współpracę z naszą firmą obcokrajowiec zyskuje pełne wsparcie, wszystkim w jego imieniu zajmują się nasi pracownicy. Nie musi on orientować się w obowiązujących przepisach i procedurach ponieważ wyjaśniamy wszystkie niezrozumiałe kwestie oraz doradzamy najbardziej opłacalne rozwiązania.

Oferujemy obsługę w wielu językach, między innymi w języku angielskim, rosyjskim i ukraińskim.

Oferujemy:

1. Rejestrację spółki przez internet, z dowolnego miejsca – nie ma konieczności przyjazdu do Polski. Przygotowujemy wszystkie dokumenty, wyjaśniamy jak przeprowadzić procedurę instruujemy „na odległość” jakie czynności należy podjąć w celu rejestracji. Oferujemy również tradycyjną rejestrację, w ramach której nasi pracownicy sporządzą i złożą w imieniu przedsiębiorcy wszystkie wymagane wnioski.

Koszt rejestracji spółki z o.o.: 1500 zł

2. Sprzedaż spółki w Krakowie, Warszawie lub w dowolnym mieście w Polsce – przygotowujemy umowę sprzedaży oraz wszystkie niezbędne dokumenty, organizujemy spotkanie z notariuszem w dowolnym, dogodnym dla klienta terminie i mieście oraz dokonujemy obowiązkowej aktualizacji danych – wystarczy jedno spotkanie.

Koszt nabycia gotowej spółki z o.o.: 1749 zł

3. Wirtualne biuro – obcokrajowcy mają możliwość zarejestrowania spółki pod adresem naszej firmy. W ramach obsługi zajmujemy się między innymi prowadzeniem sekretariatu, odbieraniem i przesyłaniem na wskazany adres korespondencji.

Koszt wynajmu wirtualnego biura: zależy od pakietu

4. Obsługa księgowa firmy – zajmujemy się obsługą firm obcokrajowców w zakresie księgowości, zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami. Sporządzamy i składamy zeznania i deklaracje podatkowe, prowadzimy ewidencję księgową. Wszystkie usługi świadczymy przez internet.

Koszt obsługi księgowej: zależy od pakietu